Výhody sprostredkovania úverov
cez našich špecialistov

Znalosť trhu s bankovými produktmi

Prehľad v úrokových sadzbách a podmienkach

Komunikácia so všetkými bankami

Ušetrenie času a starostí s prípravou podkladov

Urýchlenie procesu a aktívne riešenie možných situácií

Zastrešujeme všetky banky na Slovensku, preto vieme poskytnúť komplexný pohľad na hypotekárny trh ako aj na aktuálne úrokové sadzby.
slspvubunicreditotppostovambankcsobtb

Ako prebieha proces poskytnutia
hypotekárneho úveru?

1

Predbežne vyhodnotíme klienta na základe príjmovej hranice a bonity.

2

Vieme podať žiadosti o úver do viacerých bánk súbežne.

3

Komunikácia a vyjednávanie s bankami o výhodných podmienkach.

4

Predschválenie hypotéky - hypotekárny certifikátu na 3 až 6 mesiacov.

5

Náš partnerský znalec zabezpečí znalecký posudok nehnuteľnosti pre banku.

6

Súčinnosť pri podpise úverovej a záložnej dokumentácie.

7

Pomoc pri výbere doplnkových produktov potrebných k úveru.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária, kde pod jednou strechou u nás nájdete odborníkov na financovanie nehnuteľností, marketérov či analytikov na vývoj trhu. Kanceláriu zdieľame s advokátmi, ktorí garantujú prvotriedny servis našich obchodov a dbajú na bezpečnosť celého priebehu predaja či prenájmu nehnuteľností. Našim cieľom je stať sa dlhodobým partnerom v oblasti realít a poskytovať komplexný servis v oblasti bývania.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.