Služba Agent kupujúceho zvýhodňuje klienta pri výbere nehnuteľnosti aj pri rokovaniach o cene.

Ako prebieha služba Agent kupujúceho?

1

Osobná konzultácia

Poviete agentovi vašu predstavu o novej nehnuteľnosti a on vás oboznámi s aktuálnou situáciou na trhu.

2

Vyhľadávanie

Agent kupujúceho vyhľadá podľa vašich predstáv nehnuteľnosti v našej databáze, na internete a u partnerských realitných kancelárií.

3

Výber

Pozriete si vybrané ponuky a vyselektujete tie, kde sa bude realizovať fyzická obhliadka. Náš špecialista zhodnotí ponuku ako celok – výhody, nevýhody, cena.

4

Kúpa

V prípade záujmu realitná kancelária TOP HOME vyjedná finálnu cenu, autorizuje zmluvy a postará sa o kompletný právny servis, notára i kataster.

5

Financovanie

Klientom zabezpečujeme aj hypotekárne poradenstvo, financovanie, poistenie i komunikáciu s bankami.

6

Odovzdanie

Budeme súčinní pri odovzdaní nehnuteľnosti a prepise energií u správcu a dodávateľov energií.

symbol

Výhoda pre vás!

Počas celého priebehu výberu a kúpy nehnuteľnosti bude náš tím odborníkov zložený zo skúsených maklérov, právnikov, finančných sprostredkovateľov, ekonómov a znalcov v odbore stavebníctvo, obhajovať vaše záujmy. Pri tejto službe neponúkame iba nehnuteľnosti z nášho portfólia, ale aktívne hľadáme vhodné bývanie aj prostredníctvom iných realitných kancelárií a rokujeme s nimi o čo najvýhodnejších podmienkach.

Potrebujete ďalšie informácie?
Ozvite sa nám!

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária, kde pod jednou strechou u nás nájdete odborníkov na financovanie nehnuteľností, marketérov či analytikov na vývoj trhu. Kanceláriu zdieľame s advokátmi, ktorí garantujú prvotriedny servis našich obchodov a dbajú na bezpečnosť celého priebehu predaja či prenájmu nehnuteľností. Našim cieľom je stať sa dlhodobým partnerom v oblasti realít a poskytovať komplexný servis v oblasti bývania.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.