Predajte Vašu nehnuteľnosť za vyššiu cenu bez zbytočných chýb a starostíOhodnotenie nehnuteľnosti 

Vypracujeme  cenovú analýzu a stratégiu predaja, čím nadobudneme informácie o tom, aký je dopyt a ponuka v danej lokalite.


Príprava na predaj 

Dbáme na to, aby predávaná nehnuteľnosť prilákala čo najväčšie množstvo potenciálnych záujemcov. Vyhotovíme profesionálne fotografie, videovizitku, prehľadný pôdorys, upravíme nehnuteľnosť pred obhliadkou.


Marketing a reklama

 Vieme, že reklama nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších bodov predaja, preto využívame osvedčené marketingové kanály ako najsledovanejšie inzertné portály, sociálne siete, webové stránky, platené reklamy, predajné plachty, letáky a iné.


Právny servis

 Zastrešujeme komplexný zmluvný servis pod záštitou advokátskej kancelárie Kralik&Partners, vrátane autorizácie kúpnych zmlúv advokátom. Vyhotovíme rezervačnú zmluvu, zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrhy na vklad a pod.


Stojíme pri Vás aj po podpise zmlúv

Naším cieľom je obchod dotiahnuť do úspešného konca, preto sme nápomocný pri odovzdaní nehnuteľnosti, kde vyhotovíme odovzdávací protokol, zároveň zabezpečujeme prepis u správcu a dodávateľov enerigií.

Aj takto môže vyzerať prezentácia Vašej nehnuteľnosti

     

Napíšte nám akú nehnuteľnosť máte záujem predať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku a ozveme sa Vám. 

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária, kde pod jednou strechou u nás nájdete odborníkov na financovanie nehnuteľností, marketérov či analytikov na vývoj trhu. Kanceláriu zdieľame s advokátmi, ktorí garantujú prvotriedny servis našich obchodov a dbajú na bezpečnosť celého priebehu predaja či prenájmu nehnuteľností. Našim cieľom je stať sa dlhodobým partnerom v oblasti realít a poskytovať komplexný servis v oblasti bývania.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.