symbolChcete prenajímať nehnuteľnosť bez starostí?
Zverte ju do našej správy. Postaráme sa o výber vhodného nájomcu.

Bezpečnosť

Záleží nám na tom, kto bude váš nájomca, lebo je aj v našom záujme, aby bola nehnuteľnosť prenajatá spoľahlivo, zodpovedne a dlhodobo. Snažíme sa chrániť nehnuteľnosť aj po právnej stránke a poskytujeme poistné poradenstvo počas celej doby spolupráce, aby bola vaša nehnuteľnosť v bezpečí.

Preverenie

Nájomcov vopred preverujeme v databázach neplatičov, dožadujeme sa referencií od bývalých prenajímateľov, kladieme relevantné otázky, ktoré nám pomôžu v rozhodovaní, komu nehnuteľnosť prenajať. Chceme mať istotu, že záujemca má stabilné zamestnanie, bude platiť načas a bude dodržiavať stanovené podmienky nájmu a domový poriadok.

Kontrola

Po celý čas s nájomcami komunikujeme, kontrolujeme nehnuteľnosť, sledujeme vývoj trhu, ktorý by mohol mať vplyv na cenu prenájmu. Snažíme sa nehnuteľnosť prenajímať kontinuálne, aby bola čo najmenej dní prázdna – výpovedná lehota musí byť dostatočne dlhá na to, aby sme mali dostatok času na nájdenie nového zodpovedného nájomcu.

Čo zahŕňa služba rent management?

komunikácia so správcom bytového domu

komunikácia priamo s nájomníkmi bez zaťažovania majiteľa

ročné zúčtovanie - výpočty preplatov, nedoplatkov a reálnej spotreby

údržba nehnuteľnosti a opravy

pri výmene nájomníka upratovanie, maľovanie, dezinfekcia

Koľko stojí služba rent management?

Cena sa odvíja od rozlohy nehnuteľnosti od 45 € mesačne.
Cenovú ponuku vám radi pripravíme na vyžiadanie.Napíšte nám

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária, kde pod jednou strechou u nás nájdete odborníkov na financovanie nehnuteľností, marketérov či analytikov na vývoj trhu. Kanceláriu zdieľame s advokátmi, ktorí garantujú prvotriedny servis našich obchodov a dbajú na bezpečnosť celého priebehu predaja či prenájmu nehnuteľností. Našim cieľom je stať sa dlhodobým partnerom v oblasti realít a poskytovať komplexný servis v oblasti bývania.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.