symbolTOP HOME si zakladá na tímovej práci

Zastrešujeme komplexný zmluvný servis pod záštitou advokátskej kancelárie Kralik&Partners, vrátane autorizácie kúpnych zmlúv advokátom. Vyhotovíme rezervačnú zmluvu, zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu i návrhy na vklad.

Efektivitu celého procesu zabezpečujú aj naši partneri – znalcovia, analytici, finanční poradcovia, marketéri, vďaka ktorým vieme úroveň služieb posúvať ešte vyššie.Viac o financovaní

Bratislava
symbol

Podpisom kúpnych zmlúv sa to u nás nekončí

Naším cieľom je obchod dotiahnuť do úplného konca, preto sme nápomocní pri odovzdaní nehnuteľnosti - vyhotovíme odovzdávací protokol, zároveň zabezpečujeme prepis u správcu a dodávateľov energií, aby mali naši klienti aj po samotnej kúpe nehnuteľnosti čo najmenej starostí.Napíšte nám

Portfólio našich služieb

Proces predaja

Zastrešenie procesu kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností

Právny servis pod záštitou advokátskej kancelárie Kralik&Partners

Autorizácia zmlúv advokátom

Hypotekárny servis na najvyššej úrovni

Marketing

Inzercia na portáli realitných kancelárií www.ZoznamRealit.Sk

Kvalitná prezentácia a analýza trhu

Profesionálne fotografie a videoobhliadky nehnuteľností

Homestaging - úprava nehnuteľnosti
Cenník

Prečo je dôležité robiť realitný marketing?
Nehnuteľnosť sa predá rýchlejšie a za vyššiu cenu.

Napíšte nám

Realitný marketing
v našom podaní

1

Príprava na predaj

Vypracujeme cenovú analýzu a stratégiu predaja, čím nadobudneme informácie o tom, aký je dopyt a ponuka v danej lokalite. Dbáme na to, aby predávaná nehnuteľnosť prilákala čo najväčšie množstvo potenciálnych záujemcov.

2

3D obhliadky

Šetria čas a selektujú skutočných záujemcov. Vďaka 3D obhliadke si klienti dokážu z pohodlia domova prejsť detailne celú nehnuteľnosť. Na fyzické obhliadky prichádzajú už len reálni kupci, ktorí si chcú potvrdiť svoje rozhodnutie. Preto pri každej našej exkluzívnej zákazke vyhotovujeme 3D obhliadku.

3

Profesionálne fotografie

Fotografie našich nehnuteľností musia spĺňať požadovanú kvalitu a tú dosahujeme použitím špeciálnej techniky. Fotky sú väčšinou prvé, čo si záujemca všime na internete, čo ho upúta, preto nám tak veľmi záleží na ich kvalite.

4

Videoobhliadky

Videoobhliadky sú ďalšou efektívnou súčasťou našej práce. Potenciálny záujemca sa vie preniesť z pohodlia domova do našich nehnuteľností a získať reálnejší obraz o priestore. Naše videoobhliadky vyhotovujeme dronom nielen z interiéru, ale aj z vtáčej perspektívy.

5

Homestaging

Premieňame nehnuteľnosti na domov. Hlavnou myšlienkou je vytvoriť u záujemcov pocit pohodlného domova, kde sa dobre býva. Náš dizajnér disponuje vlastným nábytkom a dekoráciami, ktorými mení každú nehnuteľnosť na príjemný priestor.

6

Weby nehnuteľností

Pri tých najexkluzívnejších nehnuteľnostiach dávame vyhotoviť špeciálny samostatný web. Jeho súčasťou sú texty, informácie, fotografie, videá a sekcie, v ktorých môžeme zviditeľniť všetky detaily. Vytvorením vlastného webu dodávame ponuke exkluzívnosť a zvyšujeme jej dosah a možnosti propagácie.

7

Pôdorysy

Ku každej ponuke pridávame prehľadný pôdorys. Inzerát tak získava dôležitý benefit, vďaka ktorému sa vie človek lepšie zorientovať v priestore, predstaviť si rozloženie izieb a budúce zariadenie nábytkom. Môže sa zamyslieť nad dispozičnými zmenami.

8

Inzercia a reklama

Vieme, že reklama nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších bodov predaja, preto využívame osvedčené marketingové kanály ako najsledovanejšie inzertné portály, sociálne siete, webové stránky, platené reklamy, predajné plachty, letáky a ďalšie marketingové nástroje.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária, kde pod jednou strechou u nás nájdete odborníkov na financovanie nehnuteľností, marketérov či analytikov na vývoj trhu. Kanceláriu zdieľame s advokátmi, ktorí garantujú prvotriedny servis našich obchodov a dbajú na bezpečnosť celého priebehu predaja či prenájmu nehnuteľností. Našim cieľom je stať sa dlhodobým partnerom v oblasti realít a poskytovať komplexný servis v oblasti bývania.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.