Realitná kancelária TopHome Reality pôsobí na území Bratislavy a okolí. Spoločnosť tvorí tím špecialistov, pre ktorých je sprostredkovanie predaja či kúpy nehnuteľností prácou a životným poslaním zároveň. Našim klientom ponúkame široké portfólio kvalitných služieb v tomto segmente a záleží nám na kvalite služby a spokojnosti klienta. Pod jednou strechou u nás nájdete odborníkov na financovanie nehnuteľností, marketérov či analytikov na vývoj trhu. Kanceláriu zdieľame s advokátmi, ktorí garantujú prvotriedny servis našich obchodov a dbajú na bezpečnosť celého priebehu predaja či prenájmu nehnuteľností.

PRE NAŠICH KLIENTOV ZABEZPEČUJEME

Zastrešenie celého procesu kúpy a predaja nehnuteľností

Kvalitný marketing a analýzu trhu

Profesionálne fotografie a videoobhliadky nehnuteľností

Bezpečný zmluvný servis pod záštitou advokátskej kancelárie http://www.kralikpartners.sk/

Autorizácia zmlúv advokátom

Vašu nehnuteľnosť zverejníme aj na portáli realitných kancelárii www.ZoznamRealit.Sk

Hypotekárny servis na najvyššej úrovni

Homestaging (úprava nehnuteľnosti)

MISIASPOLOČNOSTI

nadšením zastrešujeme komplexný servis sprostedkovania bývania našim klientom. Riešime potreby našich klientov individuálne. Zakladáme si na veľkej dávke odbornosti a profesionality s cieľom stať sa doživotným partnerom vo svete realtítInšpirujeme sa najnovšími tredmi zo sveta bývania a biznisu za účelom spokojnosti klienta a napredovania spoločnosti.

PARTNERI

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária, kde pod jednou strechou u nás nájdete odborníkov na financovanie nehnuteľností, marketérov či analytikov na vývoj trhu. Kanceláriu zdieľame s advokátmi, ktorí garantujú prvotriedny servis našich obchodov a dbajú na bezpečnosť celého priebehu predaja či prenájmu nehnuteľností. Našim cieľom je stať sa dlhodobým partnerom v oblasti realít a poskytovať komplexný servis v oblasti bývania.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.