O spoločnosti


Realitná kancelária TopHome Reality pôsobí na území Bratislavy a okolí. Spoločnosť tvorí tím špecialistov, pre ktorých je sprostredkovanie predaja či kúpy nehnuteľností prácou a životným poslaním zároveň. Našim klientom ponúkame široké portfólio kvalitných služieb v tomto segmente a záleží nám na kvalite služby a spokojnosti klienta. Pod jednou strechou u nás nájdete odborníkov na financovanie nehnuteľností, marketérov či analytikov na vývoj trhu. Kanceláriu zdieľame s advokátmi, ktorí garantujú prvotriedny servis našich obchodov a dbajú na bezpečnosť celého priebehu predaja či prenájmu nehnuteľností.


PRE NAŠICH KLIENTOV ZABEZPEČUJEME


Zastrešenie celého procesu kúpy a predaja nehnuteľností


Kvalitný marketing a analýzu trhu


Profesionálne fotografie a videoobhliadky nehnuteľností


Bezpečný zmluvný servis pod záštitou advokátskej kancelárie http://www.kralikpartners.sk/


Autorizácia zmlúv advokátom


Vašu nehnuteľnosť zverejníme aj na portáli realitných kancelárii www.ZoznamRealit.Sk


Hypotekárny servis na najvyššej úrovni


Homestaging (úprava nehnuteľnosti)MISIASPOLOČNOSTI


nadšením zastrešujeme komplexný servis sprostedkovania bývania našim klientom. Riešime potreby našich klientov individuálne. Zakladáme si na veľkej dávke odbornosti a profesionality s cieľom stať sa doživotným partnerom vo svete realtítInšpirujeme sa najnovšími tredmi zo sveta bývania a biznisu za účelom spokojnosti klienta a napredovania spoločnosti.


PARTNERI


         

Napíšte nám

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.