Referencie Klientov

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska


Sme plnohodnotne spokojní s komplexným balíkom služieb, ktoré nám sprostredkovateľ ponúkol. Jeho postup bol vždy profesionálny a ochota s ústretovosťou vysoká. Vďačíme mu za to, že teraz bývame v našom novom byte a sme s ním nadmieru spokojní. Ešte raz ďakujeme.


JUDr. Peter Sidó -  Junior Associate


Všetkým vrelo odporúčam sa na túto šikovnú realitnú kanceláriu určite obrátiť. V prípade rozhodnutia kúpy/predaja nehnuteľnosti, s ich spoluprácou budete len spokojní. Ja sama by som sa na nich v budúcnosti isto ešte obrátila... Obaja realiťáci sú veľmi šikovní, zodpovední, čestní, profesionálni a max. ochotní so všetkým pomôcť a poradiť. Realitnej kancelárii želám aj naďalej veľa pracovných úspechov, čo najviac spokojných klientov a nech sa im darí podľa ich predstáv a snov. Veľké ĎAKUJEM realitnej kancelárii za skvelú spoluprácu!


Mgr. Nadežda Skalská - HR Personnel Specialist


Profesionálny prístup, odporúčam.


Ingrid Kanzelsbergerova - Manager


RFcentrum provided excellent service in making arrangements as well as explaining in full English in order to create a smooth transition of property ownership. Even if documents are in Slovak, proper translation was provided into the details of the official documents required and what necessary steps are required in order to fulfill prerequisites in order to complete ownership.


Vincent Chau – Accountant


Prostredníctvom tejto realitnej kancelárie som riešil kúpu 3 izbového bytu v Leviciach. S prácou makléra som bol veľmi spokojný. Proces predaja prebehol rýchlo a odborne. Komunikácia s p. Regrutom bola na výbornú. Spoluprácu s touto realitnou kanceláriou by som určite odporúčal.


Jozef Molnár - Production operator


Výborná komunikácia a rýchly predaj. S predajom som bola nadmieru spokojná


Anikó Baková

Napíšte nám

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.